Kış mevsiminin sıcacık dokusu peluş kaban modelleri, renkli tasarımları ve çeşit çeşit formları ile vitrinleri dolduruyor. Önceleri pelüş ve suni kürkler sadece resmi ve klasik giyimlerle uyarlanırken şimdilerde sıradanlıktan öteye geçip günlük giyimlerin de parçası oldu. Peki, peluş kaban nasıl kombinlenir? Bu sorunun cevabını arıyoruz.

Bir zamanlar oldukça sık tercih edilen kürk ürünler artık tarih oldu. Toplumlar bu konuda aydınlandı ve suni kürk modellerine ilgi arttı. Artık gerçek kürk ürünlerini pek çok kimse tercih etmiyor. Bunun yerine üretilen suni kürk çeşitleri oldukça ilgi görüyor. Peluş dokular ve kürk görünümler kış sezonunun öne çıkanlarından oluyor.

Peluş Kaban Kombinleri

Gerek günlük hayatta gerekse özel günlerde tercih edebildiğimiz peluş kaban modelleri, kısa ve uzun formları ile dikkat çekiyor. Kısa peluş kaban modelleri gece dışarı çıkarken elbise tercihlerinin tamamlayıcısı olurken, uzun modeller günlük giyimlere çok yakışıyor. Peluş dokuları jean pantolonlarla kombinlemek sezonda çok popüler. Ayakkabı tercihleri olarak gerek topuklu bot modelleri gerekse sneaker çeşitleri ile uyarlanan peluş dokular, yumuşacık oluşları ile tercih sebebi oluyor. Sezonun trendi peluş kabanların favori renkleri; pembe ve tonları, maviler, haki ve tabalar oluyor. Her zaman önde olan siyahı da unutmuyoruz. Dolabınıza ekleyeceğiniz peluş kabanınızı pek çok farklı stile uyarlayabilirsiniz. Günlük giyiminden ofis stiline kadar pek çok alanda kullanabileceğiniz peluş kaban modellerine buradan ulaşabilirsiniz.

Paylaş:

administrator

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir